top of page
imgonline-com-ua-twotoone-VQMgRh3BgiV.jpg

Serviciul de spălare sub presiune NW

Tigard, OR

503-779-4407

info@NWPressureWashingService.com

Career Opportunities

Acceptăm întotdeauna CV-uri pentru candidații calificați.

Posturi curente:

Tehnician de spălare sub presiune

Aceasta este o poziție după cum este necesar.

Putem furniza un preaviz cu cel puțin 24 de ore înainte de angajare. Veți fi plătit o dată pe săptămână sau per loc de muncă, în funcție de procesele de plată. Lucrarea va fi de gardă, așa că vă rugăm să vă asigurați că aveți disponibilitate în acel interval de timp. Vă rugăm să rețineți că interviurile vor fi organizate în Tigard.

Locurile de muncă vor fi pe proprietăți comerciale și rezidențiale situate pe o rază de 50 de mile de zona de metrou Salem / Portland. Se dorește experiență, dar suntem dispuși să pregătim persoana potrivită. Lucrarea viitoare cu compania noastră este posibilă pe baza unor performanțe excelente la locul de muncă.

Va trebui să vă asigurați propriul transport la șantier, un vehicul personal este de preferat la fața locului. Trebuie să vă furnizați propriile mănuși (dacă doriți). O lampă de cap bună este recomandată pentru lucrul de noapte. Vom furniza veste de siguranță. Trebuie să poarte pantaloni și cizme antiderapante, de preferință îmbrăcăminte impermeabilă. Dacă este necesar, vom oferi măști de protecție împotriva covid-19 și respectăm toate liniile directoare CDC-covid-19.

Locul de muncă va fi amplasat pe proprietăți de nefumători. Fumatul nu va fi permis oricând în timpul programului de lucru.

Calificări:

  • Experiență în utilizarea unei mașini de spălat cu presiune (de dorit)

  • Abilitatea de a sta în picioare timp de 12 ore

  • Abilitatea de a ridica până la 75-100 lbs.

  • Capacitate de a se răsuci, atinge și îndoi cu ușurință până la 12 ore

  • Trebuie să fie confortabil cu înălțimi și diverse medii, cum ar fi zonele reci, calde și murdare

  • Poate urma direcții complexe

  • Abilitatea de a învăța rapid la locul de muncă

  • Trebuie să poată lucra în jurul diferitelor substanțe chimice de curățare

  • Trebuie să fie confortabil pe acoperișuri și scări

* Trebuie să fie capabil să treacă un test de droguri/Verificarea antecedentelor*

Covid19 precauții):

  • Proces de interviu la distanță

  • Echipament individual de protecție furnizat sau necesar

  • Îndrumări privind distanțarea socială

  • Proceduri de igienizare, dezinfectare sau curățare în vigoare.

Dacă acest loc de muncă pare potrivit, vă rugăm să trimiteți CV-ul.

Specialist SEO

Căutăm un expert SEO pentru a gestiona activitățile de optimizare și marketing pentru motoarele de căutare. Specialistul SEO va fi responsabil pentru gestionarea tuturor activităților SEO, cum ar fi strategia de cuvinte cheie, strategia de conținut și crearea de link-uri pentru a crește clasamentul de căutare organic și a genera trafic de căutare de la Google, Bing, Yahoo și alte motoare de căutare. Un specialist SEO de succes trebuie să fie la curent cu cele mai recente bune practici din industrie și să lucreze îndeaproape cu echipele editoriale și de marketing pentru a dezvolta o strategie de căutare organică de succes. Acest job va fi bazat pe proiect și 100 de la distanță. Veți avea nevoie de un computer și de acces la internet. Mai multe lucrări contractuale vor fi disponibile în viitor, cu rezultate dovedite și lucrări excepționale.

Suntem o mică afacere de spălare sub presiune situată în Tigard. Pentru a afla mai multe despre compania noastră, vă rugăm să vizitați site-ul nostru web NWPressureWashingService.com

Responsabilitati

  • Optimizați copierea și paginile de destinație pentru optimizarea motoarelor de căutare

  • Efectuați cercetarea și descoperirea cuvintelor cheie, extinderea și optimizarea

  • Cercetați și implementați recomandări de optimizare pentru motoarele de căutare pe site

  • Cercetați și analizați conținutul și linkurile concurenților

  • Dezvoltați și implementați strategii de construire a legăturilor

  • Colaborați cu proprietarii actuali pentru a vă asigura că cele mai bune practici SEO sunt implementate corect pe conținutul nou

  • Colaborați cu proprietarii pentru a stimula SEO în strategia și crearea de conținut

  • Lucrați îndeaproape cu echipa de social media pentru a alinia eforturile de distribuție socială și SEO

  • Recomandați modificări ale arhitecturii site-ului, conținutului, legăturilor și altor factori pentru a îmbunătăți pozițiile SEO pentru cuvintele cheie țintă

Aptitudini

  • Experiență SEO dovedită și un istoric de succes în creșterea traficului de căutare organic și a conversiilor

  • O înțelegere solidă a marketingului de performanță, a conversiei și a achiziției de clienți online

  • La curent cu cele mai recente tendințe și cele mai bune practici în SEO și inbound marketing

  • Experiență aprofundată cu instrumente de analiză a site-urilor web (de exemplu, Google Analytics, NetInsight, Omniture, WebTrends)

  • Cunoștințe practice despre dezvoltarea și constrângerile HTML, CSS și JavaScript

  • Familiaritate cu sistemele de management al conținutului (de exemplu, Wordpress, Vignette)

Power Washing Bench
bottom of page